Letették Budapest első Makovecz-templomának alapkövét

2018. szeptember 28., címkék: makovecz imre, bagdy emőke, pesterzsébet-szabó-telep

Letették Budapest első Makovecz-templomának alapkövét szeptember 23-án. A Pesterzsébet Szabó-telepi Református Egyházközség temploma közadakozásból, valamint a kormány és az önkormányzat támogatásával épül meg.

Hogyan lehetnénk boldogabbak?

2014. április 15., címkék: ifi, Szeretethíd, interjú, bagdy emőke, szeretethíd

Bagdy Emőke, a Magyar Érdemrend tisztikeresztjével kitüntetett klinikai szakpszichológusa és Zán Fábián Sándor kárpátaljai püspök vállalta a 2014-es Szeretethíd – Kárpát-medencei Református Önkéntes Napok fővédnöki tisztségét. Ezen apropóból ezúttal a pszichológiatudomány elismert szaktekintélyével beszélgettünk.

Príma primissima

2013. december 11., címkék: bagdy emőke, elismerés

Tizenegyedik alkalommal adták át a Prima Primissima Díjakat a magyar szellemi élet, művészet, kultúra, tudomány és sport kiemelkedő képviselőinek péntek este a Művészetek Palotájában.

Megérintettek

2012. július 19., címkék: ima, élménypedagógia, bagdy emőke, csillagpont, ifi

Játékkal meg lehet szólítani a fiatalokat is, egy kreatív imasátor segít az elcsendesedésben, az embernek szüksége van mások társaságára és érintésére – élmények, ötletek, felismerések, melyekkel a Csillagpont résztvevői gazdagodtak, s ami ezekből született.

„Ez az én személyes életművem” – Interjú Bagdy Emőkével, a Károli tízéves pszichológia szakának alapítójával

2010. december 15., címkék: bagdy emőke, Háttér, károli egyetem

Az ország legjobb pszichológusait képezik a HVG 2008-as felmérése szerint a Károli Gáspár Református Egyetem pszichológia szakán. Bagdy Emőke szakalapító, ezt a munkáját tekinti személyes életművének.

"Nem lehet a testet a lélektől elválasztani" – Bagdy Emőke rádió interjúja

2010. április 16., címkék: média, Háttér, bagdy emőke

A kötődés, a (pár)kapcsolatok, a házasság, a család fontosságáról, a szingli jelenségről, az elköteleződés hiányáról beszélt Bagdy Emőke klinikai szakpszichológus az Info Rádió Aréna című műsorában.